امروز:
دوشنبه 2 بهمن 1396
بازدید :
1059
تقدیر و تشکر از کارشناسان پاسخگو در نمایشگاه کتاب

رئیس مرکز مطالعات: حضور کارشناسان در نمایشگاه کتاب تهران و پاسخ‌گویی به سوالات و شبهات مردم یکی از فعالیت های اصلی تبلیغی روحانیون است.
به گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات و پاسخ‌گویی به شبهات حوزه علمیه قم جلسه‌ی آسیب شناسی و قدردانی از کارشناسان حاضر در نمایشگاه  کتاب دوشنبه صبح 96/03/1 در مرکز مطالعات و پاسخ‌گویی به شبهات حوزه علیمه قم با حضور ریاست محترم این مرکز برگزار گردید.
در ابتدی جلسه  حجت الاسلام والمسلین مهدوی مدیر اداره ارتباطات ضمن خیر مقدم به اساتید کارشناس گزارشی از حضور این مرکز در نمایشگاه کتاب ارائه کردند.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضائی مهر رئیس مرکز مطالعات و پاسخ‌گویی به شبهات با تشکر از فعالیت های انجام شده در نمایشگاه کتاب، حضور کارشناسان و روحانیون مرکز را در نمایشگاه بسیار مفیدو تاثیر گذار ارزیابی نموده و افزودند: حضور کارشناسان در نمایشگاه  کتاب تهران و پاسخ‌گویی به سوالات و شبهات مردم یکی از فعالیت های اصلی تبلیغی روحانیون است.
گفتنی است در این جلسه کارشناسان به بیان نقطه نظرات خویش در مورد غرفه پاسخ گویی در نمایشگاه کتاب پرداخته و ضمن آسیب شناسی، پیشنهادات خود را جهت ارتقاء کمی و کیفی فعالیت های بعدی عرضه داشتند.
لازم به ذکر است، غرفه پاسخ گویی مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه علمیه قم همانند سال های گذشته در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران دایر بود که با حضور کارشناسان خبره حوزوی؛ مورد استقبال بازدیدکنندگان نمایشگاه قرار گرفت.

مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات ـ حوزه علمیه قم
مطالب مرتبط :
* نام و نام خانوادگی :
*پست الکترونیک :
* متن نظر :